De ruiter op
het vale paard
Door: Franklin ter Horst (Aangemaakt: 15 juni 2011) (Laatste bewerking: 30
april 2013)
De vierde zegel wordt verbroken en evenals bij de vorige drie paarden en hun berijders stapt een door God aangewezen afgezant naar voren om te bevelen: ‘Kom!’
“En ik zag, en zie, een vaal paard, en die
daarop zat, zijn naam was (de) dood, en het dodenrijk volgde achter hem. En hun
werd macht gegeven over het vierde deel der aarde, om te doden, met het zwaard,
met de honger, met de zwarte dood en door de wilde dieren der aarde”(Openbaring
6:8).
In
deze Bijbeltekst is sprake van een vaal paard, de kleur van de dood. Bij dit
paard wordt het Griekse woord chlooros gebruikt
waarvan ons woord “chloor” is afgeleid vanwege zijn bleekgroene kleur.
In onze vertalingen wordt dit vertaald met "vaal". Deze vertaling is
juist, maar dit woord beslaat een heel kleurenspectrum, beginnend bij
lichtgroen, overgaand in geelgroene kleur van kwijnend gras en eindigend in
vaalgrijs. Het is een doodskleur. In het vale paard (en de ruiter) is het
vierde aspect van de opkomst van de werelddictator te zien.
Aan de dood en het dodenrijk wordt
voor een bepaalde tijd vrijspel gegeven. De gevolgen zijn onvoorstelbaar ernstig:
geen andere ramp in de wereldgeschiedenis heeft ooit zoveel mensenlevens
gekost. Wat Johannes heeft gezien moet angstaanjagend voor hem geweest zijn. Op
het vale paard was een ruiter gezeten, ‘de Dood genaamd en het Dodenrijk (de
Hades) volgde achter hem’. Het duidt een massale dood aan, wat bevestigd wordt
door het woord dat hun macht werd gegeven over het vierde deel der aarde om te doden, met het zwaard, met de
honger, met de zwarte dood en door de wilde dieren der aarde. Het gaat hier dus
niet om een vierde deel der mensheid, maar om het vierde deel der aarde. Het
Dodenrijk is de plaats waar de gestorvenen tussen de dood en de opstanding
verblijven. In Openbaring 1:18 zegt de Here Jezus tegen Johannes dat Hij de
sleutels van de dood en het dodenrijk in Zijn bezit heeft.
Ruiter en paard onder
het vierde zegel overtreffen de verschrikkingen van de andere apocalyptische
gestalten nog in veelvoud. Het is de tijd van het eindgericht, wanneer de
ongerechtigheid vol is en zich voor de gehele dan op aarde levende mensheid
gaat aftekenen met Wie zij te doen hebben, anders zouden zij onder het zesde
zegel niet kunnen zeggen dat ‘de grote dag van zijn toorn is gekomen’
(Openbaring:6-17). Dit vierde zegelgericht is, evenals de vorige gerichten,
dienstig aan de wettelijke inbezitneming van de aarde door het Lam, Die de
Erfgenaam van alles is.
Openbaring 6, schilderij Jan Brueghel
De ruiter op het vale paard brengt slachting en honger, maar bovendien nog andere rampen: de pest en de ‘wilde dieren’. De wetteloosheid, toenemende chaos, de onderlinge slachtingen, de honger, de schaarste en de duurte dit alles komt tot volle verschrikking op onder het vierde paard, zijn ruiter en zijn gevolg. Zie wat de televisie en de kranten ons dagelijks te meldden hebben. Daarin is de vernietigende aanwezigheid van de ruiter op het vale paard al duidelijk waarneembaar.
Waarschijnlijk zal de uitwerking van de vier ruiters in de tijd niet scherp zijn afgegrensd. Wellicht zullen hun werkingen ná elkaar scherp aan de dag treden, maar anderzijds zullen zij elkaar wel gedeeltelijk overlappen. In de periode van de vierde ruiter komen tenslotte de gerichten van het tweede en het derde paard gelijktijdig tot een hoogtepunt. Overigens zijn de gerichten onder de vier ruiters nog maar een aanzet tot nog veel vreselijker oordelen, zoals verderop in het boek Openbaring zal blijken, omdat een groot deel van de mensheid blijft volharden in ongerechtigheid en ook zal weigeren de wereld aan de Here Jezus prijs te geven. Nu neemt de Dood, als de berijder van het vale paard, alleen wat hem toekomst zoals hij dat door de hele geschiedenis heen heeft gedaan.
Nadat de Here Jezus in Matthéüs 24:4 heeft gewaarschuwd voor valse religie, de verschrikking van het toenemend aantal oorlogen en hongersnood, wijst Hij op de pestilenties die zullen uitbreken. Het woord pestilentie kan worden vertaald als ‘dood’, een woord dat is bedoeld voor elke besmettelijke en fatale ziekte. In de lange geschiedenis van de mensheid hebben talloze oorlogen, hongersnoden en plagen gewoed, maar ze zijn niet te vergelijken met de gebeurtenissen die in de nabije toekomst liggen. De verschrikking ervan wordt afgeschilderd als verwoestender dan enige andere ramp in het verleden.
Onze
wereld kent vele voorbeelden waarbij epidemieën de mensheid hebben geteisterd. Zo is de Zwarte
Dood de naam voor een epidemische ziekte die tussen 1346 en
Zwarte dood (pest) in Europa
De uitbraak van de Zwarte Dood in de 14e eeuw had een dramatisch effect op de Europese bevolking en ontwrichtte de hele maatschappij. Omdat niemand wist waar de Zwarte Dood vandaan kwam, kregen minderheden de schuld. Zij zouden waterbronnen vergiftigd hebben of op een andere manier besmetting veroorzaken. Deze gedachte leidde tot vervolging van Joden, bedelaars en mensen met lepra. De dagelijkse strijd om het bestaan zorgde voor een morbide stemming in grote delen van Europa waar mensen kozen voor een 'leven bij de dag'. Velen dachten met een straf van God te maken te hebben. Maar omdat iedereen slachtoffer werd, streng gelovig of niet, ging men daar weer aan twijfelen. Van alle mensen werden Joden het minst ziek. Vele onderzoekers waren van mening dat dit met de Joodse reinigingswetten te maken had. Met name de Joodse wijk van Straatsburg viel op omdat hier slechts 5% van de bevolking slachtoffer werd. Dit leidde tot talloze pogroms uitgevoerd in heel Europa, vooral in Zwitserland en Duitsland, met tienduizenden Joodse slachtoffers tot gevolg. In totaal werden 210 kleinere en grotere Joodse gemeenschappen vernietigd, in de steden Bazel, Frankfurt am Main, Straatsburg en Keulen werd de totale Joodse bevolking uitgemoord. De Joden werden veelal levend verbrand en hun bezittingen werden geconfisqueerd.
In Europa heeft de ziekte belangrijke verminderingen van de inwonertallen veroorzaakt; sterfte van tientallen procenten was niet uitzonderlijk. Geschat wordt dat in totaal ongeveer een derde van de bevolking van Europa stierf. Pas rond 1600 zou de bevolking weer op het dezelfde bevolkingsaantal komen van voor de epidemie. De Amerikaanse schrijfster Laurie Garrett stelt in haar boek "The Coming Plague" uit 1994, dat de Chinese bevolking daalde van 123 miljoen in 1200 tot 65 miljoen in 1393 en dat dit waarschijnlijk werd veroorzaakt door de pest en de hongersnood die erop volgde.
De ruiter op het vale paard werpt zijn schaduw over de wereld. Hij rijdt ongehinderd over elk continent en door ieder land. Hij gaat door iedere stad en elk dorp, komt in ieder gehucht of hutje. Overal brengt hij zware tijden, lijden en verdriet. Het schrikbeeld van de Apocalyps komt nergens beter tot uiting dan in het afschrikwekkende werk van de vierde ruiter. De vierde ruiter is een meester in het vernietigen; en zijn wapenfeiten gaan voor hem uit: abortus, mishandeling, verslaving, wreedheid, misdaad, onrust, drugs, haat, begeerte, moord, verwaarlozing, ziekte, discriminatie, verkrachting, wraak, honger, zelfmoord, geweld en oorlog. Dat zijn z’n troeven.
De dood is natuurlijk altijd al een deel van het leven van de mens geweest, maar in onze tijd zorgen hongersnood, natuurrampen, ziekten zoals AIDS en epidemieën zoals het Ebola virus, voor een ongekend hoog aantal sterfgevallen. In het boek "In Emerging Viruses: Aids & Ebola, Accident or Intentional" van de hand van Dr. Leonard G. Horowitz wordt Aids van het begin nauwkeurig onderzocht. Deze wetenschappelijke expert wil niets weten van het verhaal dat Aids begon bij aapjes ergens in Afrika en daarna overging op de mens. Hij levert het bewijsmateriaal dat leidt tot de conclusie dat Aids in een laboratorium is gemaakt. Mogelijk om gebruikt te worden als een biologisch wapen. Daar is in de jaren 1960-1970 aan gewerkt door Rusland en de Verenigde Staten. Er werd geëxperimenteerd met vaccinaties die allerlei ziekten konden bestrijden met inbegrip van kanker. Horowitz is niet de enige. Er zijn diverse boeken over dit onderwerp verschenen en op tientallen internetsites zijn aanwijzingen te vinden dat AIDS in een laboratorium is ontwikkeld. Amerikaanse geleerden vertellen dat in opdracht van de Amerikaanse overheid een synthetisch biologisch agent moest worden ontwikkeld die het menselijk immuniteitssysteem aantast.
Afrika is tot dusver het hardst getroffen door de Aids epidemie. Unicef spreekt van een moderne versie van Dante’s Inferno. De verzwakte inwoners van Afrika hebben sowieso al geen verweer, laat staan tegen Aids. De gemiddelde leeftijd van de Afrikaanse mens is gedaald van 59 jaar in 1990 tot 45 jaar in het jaar 2000. Meer dan 25 miljoen mensen stierven sinds de jaren tachtig aan de ziekte en wereldwijd leven naar schatting nog steeds 33.3 miljoen mensen met HIV, het merendeel van hen vrouwen. Meer dan 7000 mensen worden per dag besmet. De voorbije jaren steeg het aantal nieuwe infecties in Oost-Europa, Centraal Azië, Noord-Afrika en het Midden-Oosten. Het grootste deel van de aidspatiënten in arme landen krijgt nog steeds geen behandeling en een derde van de landen heeft geen wetgeving die discriminatie tegen Aidspatiënten verbiedt.
De
Here Jezus zegt dat er een dag gaat komen waarop de situatie op aarde zo
wanhopig is geworden dat als God de mens zijn gang zou laten gaan deze zichzelf
zou vernietigen. Maar Jezus voorspelde dat wanneer de mensheid op dit
uitzichtloze punt is aangekomen, God daar persoonlijk een stokje voor gaat
steken. Dat gebeurt door de wederkomst van Jezus als Hij terugkeert naar de
aarde om de goddeloze te straffen en de wereld over te nemen met Zijn
rechtvaardige heerschappij. Plotseling wordt alles wat de mens heeft opgebouwd,
tot niets gereduceerd door een geweldige apocalyptische catastrofe. De mens
heeft Gods geboden verworpen, en zal daar de gevolgen van gaan ondervinden.
Grote aantallen mensen hebben geen idee waarom ze op aarde zijn of waar ze na
hun dood heengaan. Ze strompelen voort in de duisternis. Degenen die hun geloof en vertrouwen in de
Here Jezus stellen, weten wel waar ze vandaan komen, kennen de zin van hun
bestaan en de glorieuze toekomst die ze tegemoet gaan. Dit alles maakt het
leven meer dan de moeite waard.
De terugkomst van de Here
Jezus gaat bepaald niet zonder geweld want de wereldleiders en koningen
weigeren de aarde aan de Hem af te staan.
De gerichten en oordelen zijn daarom beide noodzaak. Als de
goddeloosheid haar hoogtepunt heeft bereikt, zal God de aarde met de ban slaan
en zullen “de verslagenen des Heren” van het ene einde tot het andere eind van
de aarde liggen (Jeremia 25:33). Miljoenen mannen en vrouwen op aarde hebben
zich van God afgekeerd, zoals onder het witte
paard is uiteengezet, en zwelgen in genot en verafgoding van Gods
tegenstanders. De macht die in werkelijkheid de aarde regeert, voert het
huidige wereldbestel meedogenloos naar het einde. Allerlei occulte organisaties
zijn druk in de weer de plannen van de “Elite” uit te voeren. Alle spirituele
bolwerken in de wereld worden geactiveerd om mensen af te leiden van wat ze
achter de schermen bekokstoven. De hersenspoeling is zo gigantisch en effectief dat de mensen
zelf het idee hebben dat er niets aan de hand is. Zonder het te beseffen is elk
mens een gewillig slachtoffer van de Elite, de
Nieuwe Wereld Orde criminelen.
Diverse
Bijbeldeskundigen zijn van mening dat het tekstdeel -om te doden met het
zwaard- betrekking heeft op de islam. De islam wordt ook wel de religie van het zwaard genoemd.
In Sura 9-at-Tauba:5 staat: “doodt dan de afgodendienaren waar gij hen ook
vindt." Dit wordt het vers van het Zwaard genoemd. In de koran staan maar
liefst 123 commando’s om te vechten en te doden voor Allah. Radicale imams in
moskeeën overal ter wereld roepen stelselmatig op de vijanden van de islam te
vernietigen. Ook verheerlijken zij het martelaarschap. Het is ronduit verbijsterend wat islamitische extremisten
wereldwijd aanrichten. Klik hier voor een uitvoerig
overzicht. Dit overzicht laat zien dat moslimextremisten bereidt zijn door
zelfmoordacties en andere gruwelijke aanslagen, velen de dood in te jagen met
als enig doel zoveel dood en vernietiging te veroorzaken. Het is inmiddels al
lang geen geheim meer dat alle niet-moslims als vijanden van de islam worden
beschouwd en dan in het bijzonder Joden en christenen. De Joodse staat in hun
midden wordt gezien als een dodelijke belediging van alles waarin zij geloven.
Prof.
Pieter van der Horst zei tijdens zijn
rede ter gelegenheid van zijn afscheid van de Universiteit Utrecht op 16 juni
2006 dat de islamitische wereld de fakkel van de redeloze Jodenhaat van
de nazi's heeft overgenomen en met vuur en verve verder draagt.
Pieter van der Horst: Het antisemitisme is een van de meest huiveringwekkende ontwikkelingen van de laatste decennia. In heel de islamitische wereld wordt al jaren lang dag in dag uit in kranten, weekbladen, schoolboeken, radio- en televisie-uitzendingen, preken van imams, in lessen op school en aan de universiteiten een onvoorstelbare hoeveelheid anti-joodse propaganda van de ergste soort over honderden miljoenen hoofden uitgestrooid. Ook in talloze cartoons, die soms aantoonbaar regelrecht zijn overgenomen uit de anti-Joodse pers van de Nazitijd, wordt een beeld van het Joodse volk gecreëerd dat in negativiteit zijn weerga niet kent. Zo worden Joden steevast neergezet als bloeddorstige monsters, zo niet erger. De Israëlische media-watcher Aryeh Stav schreef dat wat er aan anti-joodse propaganda omgaat in de islamitische wereld in omvang en ernst die van de Nazitijd overtreft. Dat hij gelijk heeft kan iedereen zien die de moeite neemt eens een tijd te volgen wat er vooral in Arabische media verschijnt (bijv. via de website van MEMRI, het Middle East Media Research Institute) of anders door het verbijsterende boek “Van Jodenhaat naar zelfmoordterrorisme” van Hans Jansen te lezen en zijn CD-rom met bijna 1500 cartoons te bekijken. Daaruit blijkt zonneklaar dat in de islamitische wereld op zeer grote schaal een hysterische vorm van Jodenhaat bestaat.
In menige cartoon worden Joden afgebeeld die islamitische
kinderen rauw verslinden, maar ook in boeken en Tv-documentaires, op
internetwebsites en in films, en zelfs in 'wetenschappelijke' publicaties
duikt het motief veelvuldig op. Niets helpt om deze groteske vijandsbeelden in
de islamitische wereld te ontkrachten - immers, men wil niets anders
geloven. Hier regeert niet alleen de leugen, hier regeert godsdienstfanatisme
in zijn gevaarlijkste vorm. En het trieste is dat we het hier niet hebben over
kleine groepjes radicalen maar juist over grote massa's gewone islamitische
gelovigen die op dit punt door en door gehersenspoeld zijn door hun geestelijke
en politieke leiders.
Terwijl moslims zich bezig houden met moordpartijen, werken
Joden aan de volgende Nobelprijs.
Het contrast kan
niet groter zijn. Men zou mogen verwachten dat de intellectuelen en
wetenschappers aan de Arabische universiteiten, deze leugens en giftige laster
ontmaskeren, maar dat doen ze niet, ze doen er vaak juist nog een schepje
bovenop. Ook in andere islamitische landen ziet men trouwens dat wetenschappers
soms tot slippendragers van de geestelijke en politieke machthebbers zijn
verworden.
Als men
in ogenschouw neemt dat de Jodenhaat door de intensieve propaganda dagelijks
meer moslims beïnvloedt, en wel in de gehele wereld met groot succes, kan men
met grote waarschijnlijk concluderen dat er nog nooit eerder in de geschiedenis
een zo groot aantal Jodenhaters is geweest als nu. Dat is ook zichtbaar in het
alsmaar toenemende aantal antisemitische voorvallen wereldwijd. Lang geleden
leerde Karl Popper dat je nooit tolerant
moet zijn tegenover intoleranten, maar Europa met haar slappe knieën is deze
les vergeten en lijkt uit culturele zelfhaat te buigen voor de terreur van de
straat; Europa is (alweer) te naïef om deze 'clash of civilizations' onder ogen
te zien en (opnieuw) blind voor het sluipende gevaar van het fascisme, ditmaal
het islamofascisme. Tot zover Prof.Pieter van der Horst.
Wat een feest is het keer op keer in de straten van de plaatsen die onder beheer staan van het PLO-bewind, wanneer hun wandelende zelfmoordbommen onschuldige Israëlische burgers de dood injagen. Desondanks blijven de leiders in Brussel en Washington deze verachtelijke bende in Ramallah gewoon met miljoenen dollars ondersteunen. Wat waren ze gecharmeerd van de massamoordenaar Arafat wiens handen dropen van het bloed van zijn onschuldige slachtoffers. Wat een kransen op het graf van deze misdadiger! Wat een haat en wat een woedende gezichten wanneer Israël zich verdedigde! En wat een leugenachtige rapporten van allerlei Israël hatende organisaties. Arme wereldleiders die meehelpen dit volk te vervloeken. Wegkruipen in holen (bunkers) zal straks niet meer helpen!
Daniël Greenfield schrijft: Waarom is de Islam voortdurend een bron van oorlog, geweld en onrust? Het probleem, simpel genoeg, is theologisch omdat volgens Mohammed's volgelingen de waarde van de Islam direct verbonden is met fysieke suprematie. Geloven in de Islam, is het geloof te hebben dat de hele wereld veroverd en onderworpen moet worden. En om een echte moslim te zijn, moet men zich geroepen voelen om te helpen bij de wereldwijde verovering, of dat nu is door het verstrekken van geld en middelen aan de jihadisten of om zelf jihadist te zijn. De Islam wordt uitgedrukt in fysieke superioriteit, geweld tegen niet-moslims wordt de essentie van de religie. Wanneer de Islam haar “gezicht verliest”, wordt een daad van godslastering begaan, die alleen religieus kan worden rechtgezet door het doden van de niet-moslims, om zo opnieuw de fysieke superioriteit van de Islam te bevestigen. Dit leidt tot de cyclus van geweld waarop de media zo graag en veel inspeelt. Meer dan een miljard mensen voelen zich inmiddels geroepen mee te werken aan de uiteindelijke overwinning van de islam. Elke onzekerheid vertaalt zich in een provocatie. Bron: http://brabosh.com/2010/05/22/islam-is-niet-compatibel/
Moslims beperken zich niet tot
het vermoorden van niet-moslims, maar ook onderling steken ze elkaar in
gruwelijkheden naar de kroon. Voorbeelden te over in landen als Irak,
Afghanistan en Pakistan. Islamitische doodseskaders schrikken er niet voor
terug vrouwen en kinderen als menselijke schilden te gebruiken bij hun
terreuracties of ze op pad te sturen om zich op te blazen. In Irak zijn zelfs gehandicapten ingezet voor het
plegen van zelfmoordaanslagen. Zo werden twee verstandelijk gehandicapten met
het syndroom van Down de soennitische wijk Radwin in het zuidwesten van Bagdad
ingestuurd om zichzelf op te blazen. Daarbij kwamen 43 mensen om het leven.
In de Afghaanse provincie Uruzgan is
op 26 juni 2011 een meisje van acht jaar om het leven gekomen toen een tas met
explosieven die ze droeg ontplofte. Leden van de Taliban hadden het kind de tas
gegeven en gezegd dat ze ermee naar een politiepost moest lopen. Voor ze de
politie bereikte, ontplofte de tas echter en kwam het meisje om het leven. De
Taliban zetten ook regelmatig vrouwen in voor het plegen van zelfmoordaanslagen
maar het gebruik van kinderen is relatief nieuw. In mei 2011 hield de Afghaanse
politie vier jongens aan van rond de tien die zeiden dat ze gevraagd waren om
aanslagen te plegen.
En wat te denken van de gruwelijke moordpartij tijdens een bruidsfeest in
In Indonesië zijn sinds 1965,
tenminste 400.000 moslims door moslims vermoord. Ook hier wordt het zwaard veelvuldig gebruikt. Ook zijn
in dit land tienduizenden Christenen door moslims vermoord. Onder het bewind
van Saddam Hoessein zijn naar schatting 1.5 tot 2 miljoen moslims door
geloofsgenoten om het leven gebracht. In Algerije zijn de laatste vijftien jaar
al 170.000 moslims door andere moslims afgeslacht. Wie herinnert zich niet de
gijzeling in de school in
Beslan in Noord-Ossetië. Deze gijzelingsactie begon op 1 september 2004 en
eindigde op de derde dag toen er een vuurgevecht plaatsvond tussen de
Russische veiligheidsdienst en de moslimterroristen. Daarbij vielen 344
doden waaronder 170 kinderen, afgeslacht door terroristen van de
ergste soort. Daarnaast vielen er honderden gewonden. Sommige kinderen werden
gebruikt als levend schild en anderen die wilden vluchten werden genadeloos in
de rug geschoten. De hele wereld reageerde diep geschokt door dit gijzeldrama.
Onder de gedode terroristen waren tenminste tien Arabieren. De verantwoordelijkheid
voor de weerzinwekkende daad werd opgeëist door de Tsjetsjeense terrorist
Sjamil Basajev.
Overal maken moslims van de religieuze vrijheid en burgerrechten in de landen waar ze verblijven, gebruik om op een geraffineerde manier een netwerk van terrorisme op te zetten. Religieuze en liefdadigheidsinstellingen maken het publiek wijs goede doelen na te streven en leggen het groeiende islamterrorisme uit als het werk van criminelen en geestelijk gestoorde individuen. Maar dit is niets anders dan een dekmantel want in werkelijkheid houden deze instellingen zich bezig met het kweken van haat tegen de Westerse samenleving. De algemene houding van het verachten van niet-moslims neemt zienderogen toe en discriminatie van christenen en Joden in moslimlanden is aan de orde van de dag. Christenen worden vernederd en krijgen het steeds moeilijker. Miljoenen christenen zijn de laatste jaren uit de Arabische landen gevlucht, vanwege vervolging, intimidatie, allerlei vormen van terreur en moord.
Nu nog leven miljoenen
islamieten min of meer vredelievend in de Westerse landen en willen niets te
maken hebben met de jihad, maar de geschiedenis leert dat ‘slapende’ islamieten
ooit weer wakker kunnen worden om morgen ineens mee te strijden voor de
onderwerping van de aarde aan de islam. De moslims hebben vanaf het begin van
hun bestaan de Arabische wereld niet door godsdienstige overtuiging maar door
godsdienstoorlogen veroverd. En deze geest lijkt vandaag weer helemaal uit de
fles. De afkeer van de islam van het vrije Westen, de haat tegen Joden en
Christenen, de voortdurende indoctrinatie in moskeeën, creëren nieuwe
terroristen onder jonge islamieten. De islam kan alleen bestaan in een cultuur
van geestelijke overheersing en terreur. Waar fanatisme begint, houdt logica
op. Het fanatisme van de heilige oorlog zet de moslims aan tot terreur en
zelfmoordacties, want de beloning is immers een vermeend paradijs met zeventig
maagden voor iedere moslimmartelaar. Maar: Allen die het zwaard nemen, zullen
door het zwaard vergaan (Matt:26:52)
In het
onderzoeksrapport “Child
Sacrifice” wordt een schokkend beeld geschetst van een religie die tot
barbarisme is vervallen. Hoe de leiders in diverse islamitische landen bezig
zijn een hele generatie jongeren te vernietigen. Wat is er gebeurd met een
ventje van 6 die zegt: ,,Wij zullen de
zetel van de despoten vernietigen, zodat ze de vlammen van de dood zullen
voelen.” Wat is er gebeurt met deze kinderen wier zielen al in hun jongste
jaren zodanig vergiftigd zijn met haat dat ze bereid zijn het pad van waanzin
en moord te volgen? Wat gebeurt er met deze kinderen in de huizen van hun
ouders, op hun scholen, tijdens hun zomerkampen en op de Koranscholen, dat ze
bereid zijn zich met explosieven te omhangen en zich op te blazen tussen
onschuldige burgers? Wie bezielt een jongeman uit een gezin van vader, moeder,
broers en zussen zijn eigen zuster met een bijl te onthoofden alleen omdat ze
de hand heeft vastgehouden van een vriend die niet tot de familiekring
behoorde? Abdulrahman al-Rashed schreef begin september
Winston Churchill
schreef in
Winston Churchill
Diverse
onderzoekers hebben zich de vraag gesteld wat de tekst “wilde dieren” in
Openbaring 6:8 te beduiden heeft. Gaat het hier inderdaad om wilde dieren of
wordt hier de islam mee bedoeld waarvan de extremisten zich als wilde dieren
gedragen. Zijn het wellicht de wereldleiders die streven naar depopulatie en
die abortus hebben gelegaliseerd waarmee ze aangeven het leven te minachten. De afgelopen 40 jaar zijn er wereldwijd 1.72 miljard ongeboren kinderen
gedood in de moederschoot.Een vierde deel van de totale huidige
wereldbevolking.
In 1977 verscheen een boek Ecoscience van de hand van John Holdren en zijn naaste collega’s Paul Ehrlich en Anne Ehrlich. Holdren schreef dat gedwongen abortussen en massasterilisatie ingevoerd zou moeten worden om de planeet te redden. Een van zijn andere oplossingen is de bevolking middels een bepaald soort drug dat onvruchtbaarheid veroorzaakt, aan het drinkwater toe te voegen. Dit zijn niet de ideeën van een gek maar van een persoon die door Barack ‘King’ Hoessein Obama is benoemd om leiding te geven aan het wetenschappelijk beleidt –informeel bekend als de “Wetenschappelijke Tsaar”. Onmiddellijk na zijn aantreden als president, kondigde Obama aan om abortus sterk te ondersteunen, te promoten en te beschermen. Op de website van het ‘Obama-Biden Overgangs Project’ wordt een drastische politieke koerswijziging op het gebied van abortus aangekondigd, om internationale pro-abortus organisaties zoals Planned Parenthood te ondersteunen.
Deze organisatie heeft begin januari 2013 een
rapport uitgebracht met betrekking
tot het aantal uitgevoerde abortussen in 2010 en 2011. Daarin staat dat er in
2010- 329.445 abortussen zijn
uitgevoerd en in 2011-333.964.
Dat zijn 663.409 abortussen in twee jaar tijd. Planned Parenthood
ontving hiervoor miljoen dollar uit Obama’s pro-abortuswetgeving, bekend als
FOCA. ‘FOCA’ definieert abortus als een ‘fundamenteel recht’, dat geen enkele
regering mag ontkennen of belemmeren. Volgens de organisatie Political
Research Associates wordt 64% van alle abortussen in Amerika geheel of
gedeeltelijk onder dwang uitgevoerd.
Grote ophef is er in Amerika ontstaan over het proces tegen de abortusarts Kermit Gosnell. Uit getuigenissen van voormalige medewerkers blijkt dat hij geaborteerde kinderen, die nog bleken te leven na de abortus, op een gruwelijke wijze doodde en daarna invroor in de diepvries. Ook wordt hij beschuldigd van moord op enkele vrouwen die bij hun abortus overleden. Tot ver in de zwangerschap werkte hij mee aan abortussen. Zijn voormalige medewerkster Sherry West getuigde dat ze nog steeds het huilen hoort van een geaborteerde baby.
Barack Hoessein Obama en Planned
Parenthood President Cecile Richards. (AP)
Planned Parenthood heeft de
beschikking over een totaal budget van 1.244.700 miljard dollar. ‘Wij zijn
bijzonder trots op ons behaalde resultaat en willen onze dank uitbrengen aan
onze partners, sponsors, vrijwilligers, directie en vrienden die ons hebben
geholpen dit allemaal mogelijk te maken, aldus president Cecile Richards en
voorzitster Cecelia Boone. Trots dus
op de vernietging van 663.409 levens in twee jaar tijd.
Men definieert abortus als een ‘fundamenteel recht’, dat geen enkele regering mag ontkennen of belemmeren en dat ziekenhuizen verplicht aan abortus mee moeten werken. De ‘vijand van de ongeborenen’ heeft militante abortusadvocaten aangesteld bij de FBI en op het ministerie van Justitie, die vreedzame pro-life activisten moeten gaan vervolgen als 'terroristen' en hun antiabortus standpunten gaan karakteriseren als 'geweld'. In de Verenigde Staten zijn ondanks de restricties die conservatieve overheden in het verleden oplegden al meer dan 55 miljoen baby's geaborteerd. Sinds 1973, toen abortus in Amerika werd toegestaan, gaat het al om 16 miljoen zwarten die nooit geboren zijn. In New York eindigt 41% van alle zwangerschappen in een abortus.
Wanneer
het ongeborene niet meer is dan een wegwerpartikel http://theseason.yuku.com/topic/12740/American-Holocaust-Colorado-Christian-University-Won-t-Parti
Een fors percentage van deze abortussen wordt
gesubsidieerd met belastinggeld. Abortus is binnen het tijdsbestek van één
generatie de meest voorkomende chirurgische ingreep in Amerika geworden. In
Nederland levert Bert Doornbos (Schreeuw om leven) al jaren
stevige kritiek op abortus. In Nederland is de
abortuswetgeving op 18 december
,,Vandaag offeren wij de kinderen aan de
afgod abortus en verzetten ons fel tegen hen die deze kinderen willen redden.
De kinderen zijn niet meer veilig in de moederschoot. Abortus noemen ze een
recht, een vrouwenrecht. Geen wonder dat
Gods gramschap vol raakt. De Bijbel zegt duidelijk dat God het ongeboren kind
niet ziet als een stukje overbodig biologisch weefsel, maar als een persoon die
Hij gemaakt heeft om te leven.” De
psalmist zegt: “Want Gij hebt mijn nieren gevormd, mij in de schoot van mijn
moeder geweven. Ik loof u, omdat ik gans wonderbaar ben toebereid, wonderbaar
zijn uw werken;mijn ziel weet dat zeer wel. Mijn gebeente was voor U niet
verholen, toen ik in het verborgene gemaakt werd, gewrocht in de diepten van
het aardrijk; uw ogen zagen mijn vormeloos begin; in uw boek waren zij alle
opgeschreven, de dagen, die geformeerd zouden worden, toen nog geen daarvan
bestond”(Ps.139:13, 15-16).
God gaf de profeet Jeremia vergelijkbare woorden: ,,Eer Ik u vormde in de moederschoot, heb Ik u gekend, en eer gij voortkwaamt uit de baarmoeder, heb Ik u geheiligd;tot een profeet voor de volkeren heb Ik u gesteld”(Jeremia 1:5). Vrije abortus is het zoveelste grimmige teken in onze tijd van de donderende hoeven van het vale paard met zijn ruiter. Bijna zonder uitzondering hebben de media de beslissing van de overheden hierover “het recht” van de vrouw op abortus verdedigd.
Het Chinese ministerie van Gezondheid heeft op 14 maart 2013 bekend gemaakt dat er in het land al minstens 336 miljoen abortussen hebben plaatsgevonden.
Volgens
Alberto Giubilini, professor aan de Universiteit van Milaan en Francesca
Minerva, ethisch medewerker aan de Universiteit van Melbourne moeten ouders het
recht hebben om abortus na de geboorte toe te staan ook als het kind niet
gehandicapt is. Baby's zouden namelijk 'nog geen mensen zijn' en daarom geen
automatisch recht op leven hebben. Dat staat in het gerenommeerde tijdschrift
voor medische professionals en researchers, ‘Journal
of Medical Ethics’. Deze ‘postnatale abortus’(zuigelingenmoord),
zoals ze het noemen, zou volgens hen niet alleen om medische redenen
mogen, maar ook wegens financiële of sociale redenen. Ook als ouders het kind
niet willen hebben, zou dat volgens hen een legitieme reden moeten zijn om het
kind te laten sterven. Het pleidooi om
zuigelingenmoord te legaliseren werd geschreven door bovengenoemde Alberto
Giubilini en Francesca Minerva van het Centrum voor Menselijke Bioethiek van de
Monash Universiteit in Melbourne, Australië.
Volgens de
beide schrijvers heeft een pasgeboren kind, net als een embryo, nog geen
persoonlijkheid en dus geen eigen besef. Een
pasgeboren baby is volgens hen nog slechts een 'foetus', wat volgens hen niet hetzelfde
'morele equivalent van leven' bezit als een kind. 'Zowel een foetus als een
pasgeborene zijn zeker menselijke wezens en potentiële personen, maar geen van
beide is een 'persoon' in de zin van het hebben van het 'morele recht op
leven'. Met 'persoon' bedoelen we een individu die op zijn minst enige
basiswaarde aan zijn eigen bestaan kan geven, op zo'n manier dat het beroofd
worden van zijn bestaan daadwerkelijk als een verlies wordt ervaren.'
Post-geboorte abortus zou daarom moeten worden toegestaan in gevallen waarin
'het welzijn van het gezin' risico loopt, zelfs al zou er een mogelijkheid zijn
dat de baby later een 'acceptabel leven' zou kunnen krijgen.
De academici gaan ook niet akkoord met de term 'euthanasie'
omdat dit betrekking heeft op het belang van de (lijdende) persoon die wil
sterven. Bij post-geboorte abortus is dit duidelijk niet het geval omdat wordt
gekeken naar het belang van de ouders en het gezin, niet dat van de baby. Als
voorbeeld worden kinderen met het Down syndroom genoemd. Vaak kunnen deze
kinderen heel gelukkig worden, maar zijn ze volgens de auteurs een ondraaglijke
last voor het gezin en voor de maatschappij als geheel, vooral omdat de staat
opdraait voor de hoge kosten om hen te verzorgen. Zodra het gezin of de samenleving
door een pasgeborene sociaal, economisch of psychologisch een te zware last
wordt opgelegd zou post-geboorte abortus op de zuigeling mogen worden
uitgevoerd, vinden Giubilini en Minerva, al hebben pre-geboorte abortussen in
hun ogen wel de voorkeur.
Miljoenen mannen en vrouwen op aarde hebben zich van God afgekeerd, zoals al onder het witte paard is uiteengezet, en zwelgen in genot en verafgoding van Gods tegenstanders.
De vier paarden zullen blijven rijden tot het moment wanneer de Here Jezus terugkeert en Zijn oordelen zal uitstorten over de mensen die de aarde letterlijk in een hel hebben veranderd. Dan zal Hij op het witte paard gezeten (Openbaring 19:11) de hemelse legers aanvoeren, zoals in veel andere passages in de Bijbel eveneens duidelijk is geprofeteerd. Nergens is dit beslister of dramatischer beschreven dan in Openbaring 19. Johannes maakt duidelijk dat Hij en Zijn hemelse leger de Antichrist en de militaire machten tegemoet zal treden, die zich hebben verzameld om niet alleen oorlog te voeren tegen elkaar, maar ook tegen de hemelse legers. De aarde wordt dan door God zelf gezuiverd en schoongemaakt en dan wordt Zijn eeuwigdurende koninkrijk gesticht met Jezus als koning. De Bijbel zegt dat volken en natiën alle ellende over zichzelf hebben uitgestort door oorlogen en valse religies. God heeft de mens toegestaan te oogsten wat hij heeft gezaaid.
Er
bestaat maar één gezaghebbend boek in de wereld dat nauwkeurig voorzegd wat er in de toekomst gaat gebeuren- en dat is de Bijbel. De beloofde
terugkomst van de Here Jezus is door de eeuwen heen de grote hoop geweest van
de ware gelovigen. God heeft deze planeet aan Zijn Zoon, Jezus Christus,
beloofd en op een dag zal hij Hem toebehoren. Hij zal een eind maken aan al het
onrecht, de onderdrukking, de oorlogen, de misdaad en het terrorisme, die
vandaag onze kranten en televisieschermen vullen. Maar vóór die tijd galopperen de vier ruiters over de bladzijden van de
wereldgeschiedenis
Jezus, maant de mens, wanneer de wereldomvattende grote verdrukking begint, de hoofden omhoog te heffen omdat dan de verlossing genaakt’(Lucas 21:28). De Here Jezus kwam om de dood, het lijden, sociaal onrecht en alle onderdrukking op aarde teniet te doen, onze zonden te vergeven en ons de zekerheid van het eeuwige leven te geven. Hij is de Koning boven alles wat zich koning noemt. Hij heeft een volmaakte en eeuwige heerschappij. Hij heerst over alle machten, krachten, overheden en heerschappijen. Niets of niemand kan zich meten met Hem. De Bijbel zegt dat het Gods verlangen is dat alle mensen gered worden. God legde de ongerechtigheid van de mens op Here Jezus (Jesaja 53:6). Hij droeg ons oordeel. De mens mag zelf kiezen of hij/zij die redding aanneemt of niet. Wat bij Noach de reddingsark was en bij Lot de engelen die hem maanden uit Sodom te vertrekken, is vandaag het evangelie van Jezus, dat de mens wil redden van het oordeel bij het eindgericht. De Here Jezus zegt: ,,Ga door de nauwe poort naar binnen. Want de brede weg, die velen volgen, en de ruime poort, waar velen door naar binnen gaan, leiden naar de ondergang”(Matthéüs 7:13).
Wanneer de mens bereidt is de profetieën over de eindtijd zorgvuldig te bestuderen, doemen er onvermijdelijk allerlei angstige en duistere beelden op. Dat is ook de bedoeling, want juist daarmee wil God ons waarschuwen voor de komende storm.
Overige
bronnen: Gods Heilsplan, H.W. Hoddenbagh ISBN 90.9008.480.0/cip. Het begin van het einde, Tim de
Terug naar: Inhoud